• Ostrov Ischia

Valle Isarco

777 - 2512 m.n.m.
99 km sjezdových tratí
28 kabin, sedaček, vleků
1x snowpark
75 km uměle zasněžovaných tratí
75 km běžeckých tratí

Další možnosti zábavy a sportu:

  • bazén
  • kluziště, curling
  • tenis, squash, bowling
  • paragliding, saně
  • diskotéky, fitness, jízda na koni
  • kulturní a společenské akce

Valle Isarco/Eisacktal v severoitalské provincii Alto Adige patří mezi cenově nejvýhodnější střediska celé oblasti a pro české lyžaře je přitažlivé i výbornou dostupností přes brennerskou dálnici. Lyžařské středisko tvoří tři velmi kvalitní skiareály Plose, Gitschberg a Jochtal, kde naleznete všechny typy skvěle upravených sjezdových tratí, na kterých si užijí lyžování lyžaři všech kategorií. Lákadlem je i rozsáhlý systém umělého zasněžování zaručující výtečné sněhové podmínky pro lyžování po celou zimní sezónu. Této oblasti Italských Dolomit vévodí hora Plose s nejdelší sjezdovkou celé Alto Adige. Sjezdovka Trametsch s délkou 9 km představuje opravdovou lahůdku i pro nejnáročnější lyžaře, zejména ve střední a spodní části. Tato nejdelší černá trať Horní Adiže byla navíc nedávno obohacena v nejatraktivnější pasáži výkonnou sedačkovou lanovkou. Snowboardisté najdou svůj ráj v podobě snowparku závodních parametrů ve Val Croce.

Lyžařsky hodnotné je i lyžování v sousedních skiareálech Gitschberg a Jochtal, které se po plánovaném propojení zařadí brzy mezi absolutní špičku italských vysokohorských středisek.

Středisko Valle Isarco/Eisacktal je lákavé i velmi moderními přepravními kapacitami a příkladně bohatou infrastrukturou poskytující nekonečné možnosti dalšího sportovního či kulturního vyžití. Pokud zavítáte do některého z městeček malebně rozložených na úbočí okolních hor, poodhalíte krásu svébytného a před civilizací dosud poměrně uchráněného Tyrolska, včetně jeho charakteristické architektury, kuchyně i lidových zvyků. Správním centrem okresu je Bressanone s romantickým historickým jádrem - město známe spíš jako Brixen, v němž nedobrovolně pobýval Karel Havlíček Borovský.

Neváhejte a podívejte se na nabídku našich zájezdů do této části italských Dolomit. To pravé lyžování tu najde opravdu každý.

Valle Isarco livecam

cameraWEB KAMERA

Valle Isarco skimapa

isarco mapa

Fotografie na tomto webu byly získány z veřejně dostupných zdrojů na internetu.

Valle Isarco zájezdy >>